Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Hydraulická kapalina, LDS - obecně
Tony_Z
17.07.2013 15:24 - Re: Hydraulická kapalina, LDS - obecně
99
endy napsal(a):
Zdravím,
mám dotaz ohledně kapalin LDS a LHM+.Zajímá mě jaký je rozdíl.LDS je syntetika do C5 a LHM+ je minerál.Nevím proč by do C5 nemohla jít LHM+.Měl jsem Xa II 2001 a tam už byly některé koule z C5.Vysokotlaké hadice bych řekl,že jsou ze stejného materiálu.U LHM+ je dobrá cena a hlavně dostupnost na kdejaké pumpě.Může někdo fundovaně říct proč nemůže (může) do C5ky LHM+?
Dík za odpověď


Však jsi to napsal. Mají jiné složení, jsou to odlišné kapaliny. Když pomineš to, že LDS má jiné chemické vlastnosti, že by čistě teoreticky mohla být o něco agrasivnější vůči materiálům, tak mᚠještě fyzikální stránku věci a v té se velmi pravděpodobně budou lišit. (nevím, jestli to je dostatečně fundovaně )

Ale mám dojem, že už se to tu probíralo a jestli chceš, tak si do své pětky klidně nalej LHM, za to ti nikdo hlavu utrhnout nemůže, pokud je to auto tvoje.

edit: Jak často měníš LDS, že řešíš cenu a dostupnost na benzínce? dát jednou za 5 let o 400kč mi nepříjde jako částka ze které by člověk vykrvácel...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator