Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Hydraulické čerpadlo - BHI
jruze
05.07.2013 00:43 - Re: Hydraulické čerpadlo - BHI
U??vate?
TOPCARD napsal(a):
Čerpadlo mám normálně zapojený na všechny tři kabely i velkej konektor, ale nejde žádná kapalina ze šroubení, které jsem povolil a povitahl !!


Tak ještě jednou(už jsem to psal já i Jumep) nastartuj - dej do polohy zvedání(zmáčkni tlačítko nahoru) - na displeji se nesmí objevit přeškrtlé autíčko,ale s vodorovnou šipkou,nebo údaj 40Km/hod,nebo 10Km/hod - nepřeškrtlé autíčko!!! čerpadlo by se mělo rozeběhnout a auto by se mělo zvedat(nebo při povolených trubkách z nich téct LDS) mírně natlakovat nádobku!!! Pokud se objeví přeškrtlé autíčko hledej chybu v korektorech,nebo v lektronice(krabici na BHI). Ještě servo ti chodí normálně? - několikrát zatoč do plných rejdů- mělo by přestat cukat a BHI si lepší natáhne LDS.Víc poradit nejde- je to asi nᚠběžný postup.Pokud budeš mít povolené trubičky tak si připrav maxipojistku od BHI na odpojení nebo jak si BHI nasaje tak tě to zcáká od LDS tebe i vše kolem.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator