Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: tmavící folie na skla
shalafi
27.06.2013 14:19 - Re: tmavící folie na skla
99
shalafi napsal(a):
Nazdarek, riesil niekto folie na C5 X7? Mne totiz v Citroene (Motorpartner Panonska, BA) povedali, ze na zadne okno sa folia dat neda, pretoze je zaoblene opacne a na to foliu nenatiahnu, museli by strihat, bolo by to vidiet, atd atd. Cize folie iba na zadne dvere, 140 eur. Ked som sa potom pytal aspon na roletku pana od nahradnych dielov, tak sa ma 4x spytal na ktore okno ze sa to neda dat folia a preco vlastne, ocividne o tom este nepocul ehm ehm .. mimochodom roletka dozadu na sedan stoji 225 eur


Takze odvcera nalepene folie - na dverach najtmavsie, na zadnom skle stredna. Chlapik rovno povedal, ze C5 este nerobil ale vyskusame a uvidime Pocas lepenia vysvitlo, ze uz robili C6, tak som stratil akekolvek obavy. Nakoniec foliu na zadne sklo nalepil bez problemov v jednom kuse, ziadne strihanie dokonca vravel, ze stredne tmava je tensia a robi sa s nou horsie ako s ciernou, napriek tomu bez problemov. Cena 130 Zase raz Citroen servis 0 - SAXO autofolie 1.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator