Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Děsy na cestách
63zdenda
25.06.2013 21:00 - Re: Děsy na cestách
U??vate?
Osobně proti motorkářům nic nemám,bydlím na trase z Děčína na Českou Lípu,kolem mne se sjíždějí na srazy,které se kolem nás konají,když jezdí spanilku,je nádhera se na ně koukat,ale když sraz končí a rozjíždějí se domů,lítají s prominutím jak prasata,vysokou rychlostí předjíždí těsně před začátkem zatáčky,dokončují až za ní,velmi riskantní jízda,kterou porušují vše,co se dá,nedavno je manželka také potkala,nejdřív se jí pověsily na nárazník,po ujetí pár kyláků znervozněla,oni to poznaly a dva se ji pověsily na každý přední blatník a dva na zadní,když mi to doma vyprávěla,smál jsem se,když jsem ale vyděl její rozklepaný kolena,pochopil jsem,každý z nas takovéhle věci snáší jinak,mohlo se stát cokoli,třeba mohla trhnout ze strachu volantem a někoho z nich srazit,nebo sjet do příkopu,mohlo se stát něco jí,hlavně,že z toho měly ohromnou zábavu,opravdu chlapské a profesionální chování,je dobré,že nejsou všichni stejní,toto se samozřejmě děje i u řidičů aut,jenom sem se podělil o své zážitky.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator