Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Kotouče, destičky?
rimic
21.06.2013 11:35 - Re: Kotouče, destičky?
99
jruze napsal(a):
Šrouby v Citroenu(z vrakoviště nemá cenu - většinou jsou ohnuté - jedině v případě že půjdou volně vyšroubovat a vytáhnout z brzdiče) Jak povolit? Já když jdou lépe tak utahovačkou nebo ráčnu a trubku(buď vydrží , nebo těsně u ramene uříznout,potom uříznout hlavu a šroub vyrazit(od hlavy směrem k zavitu) brzdiče potom prohodit.Namazat a takto uvolnit v podstatě nejde(nějaký chytrák dal do pracovního postupu že nalejt dírama v brzdiči závitové lepidlo(asi měli na skladě moc brzdičů a nešli na odbyt Nějaký čas jim to trvalo než na to přišli že je to blbost páč novější brzdiče jsou už bez těchto děr a ty jdou povolit bezproblémů

Je to neuveritelné ale ani v servise mi tie šroby nevedeli povoli ,,,,,, povedali mi že je riziko že prasknú ,,, potom ostane auto nepojazdné ,,,,,, bol som v citroene a nové šroby stoja 2,80E ,,,,, tak som ich pre istotu objednal ,,,, v podstate je to lacná zaležitos ,,,,, ale aj tak dakujem za reakciu ,,,, snád si s tým nejako poradím

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator