Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Hydraulická kapalina, LDS - obecně
Tony_Z
28.05.2013 15:13 - Re: Hydraulická kapalina, LDS - obecně
99
kubys napsal(a):
No...páni kolegové teď jsem trochu zmaten Našel jsem tu dva postupy včetně fotodokumentace. Jeden pro mě asi jednodušší, bez použití montážní jámy a jen sundání kola a ten druhý na montážní jámě s rozebraným předkem no a diagnostiku samozřejmě nemám. To odvzdušnění mi taky neni moc jasný. Tak to vypadá, že skončim za ranec v servisu.


Do autorizovanho servisu? Já myslel, že chceš kapalinu vyměnit a né ji jen dolít. Živě si je dokážu představit, otevřou víčko, uvidí, že tam není dost LDS, dolijí a vráti ti C5 s tím, že to mᚠvyměněný, budou si myslet, že stejnak poznᚠkulový.

K přednímu odvzdušňováku se dostaneš i bez jámy (snad bude stačit odvzdušit jen ten - odborníci verifikujte ).

0. Pro jistotu odpoj baterii.
1. Sundat nárazník.
2. Povolit odvzdušňovák v prostoru u motoru. (zvrchu)
3. Vyškubnout trubku pod nárazníkem (to že rozpojíš sponu psát nebudu, jen by tě to mátlo )
4. Nechat vytéct.
5. Uvést do původního stavu.
6. Nalít LDS.
7. Točením volantu z max do max a houpáním nahoru dolu odvzdušnit.

Zopakoval jsem to, co je v návodech a co ti tu Jumep, Jruze, DrMarvin radí... Pouze jsme se to pokusil nasat tak, aby ti to nepřipadalo složité.

edit: Pokud nějakému bodu nerozumíš, napiš kterému. A se tu nehandrkujem v čem je vlastně problém a čemu nerozumíš.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator