Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Hydraulická kapalina, LDS - obecně
igok
27.05.2013 07:08 - Re: Hydraulická kapalina, LDS - obecně
VIP
kubys napsal(a):
Ahoj ve spolek, chtěl bych se zeptat jestli se mění po 200000 km LDS a zároveň i ty koule, nebo vydrží víc ?? Nebo jak poznám, že jsou koule na výměnu. Díky za reakci, jsem tu nováček a ještě se tu musím rozkoukat


Pokial si to doteraz nerozpoznal, tak ich asi mas zatial v poriadku. Ja som vlastne ani zle gule nezazil, menil som ich preventivne pri asi pri 290 tisicoch, lebo som mal pocit ze mi dako viac bucha zadna naprava. Po vymene som vsak daku vyraznu zmenu nepocitil. Moja predstava o zlych guliach je taka, ze sa auto pri prevadzkovej vyske bude chovat za jazdy podobne ako ked ho das do navyssej servisnej polohy.
Co sa tyka LDS, tak tu mi ani nemenili len doliali to co sa stratilo pri vymene guli a to som daval tie gule menit do Citroen servisu. Neviem ako ti poradia lepsi klubovy odbornici na hydrauliku ale ja by som do toho zatial nevrtal a zacal si len pomali setrit cca 700 Eur na nove gule.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator