Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Ruční brzda
63zdenda
24.05.2013 07:52 - Re: Ruční brzda
U??vate?
Také jsem scháněl tuto prachovku,na konec jsem použil starou,akorád byla moc vytahaná a zdála se větší,tak jsem jí zhruba o milimetr po obvodu zastřihl,a sedí jako z výroby,poté nastal další problem,zjistil jsem,že je strženy tisícihran na kolibce,kam se nasazuje lanko ruční brzdy,tak jsem navštívil prodejnu citroen,pánové a dámy,to bylo dílo,musel jsem vysvětlit,poté donést tuto kolíbku ukázat prodavači,samozřejmě vůbec tento náhradní díl v nabídce na počítači neměl,musel jsem mu vysvětlit,jak to funguje a kde se tato kolíbka nachází,dokonce tvrdil,že předni třmen nemá ruční brzdu,pote jsem mu řekl,a do počítače zadá,že mi chce prodat celý přední brzdový třmen,světe div se,tam ta ruční brzda byla,strašně se omlouval,ale v nákresu náhradních dílů tu ruční brzdu vůbec neměl řešenou,tudíž jsem zajel do Usti,a koupil repasovaný třmen za 2 500,-kč,to vše kvůli jedné kolíbce,to jsou mé zkušenosti se značkovou prodejnou náhradních dílů citroen,

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator