Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Nefunkční klimatizace / C5 III
Ondra210
22.05.2013 18:56 - Re: Nefunkční klimatizace / C5 III
99
Ahoj, taky jsem měl nefunkční klimu, ale zatím je to teprve moje první sezona s novou C5. Přivezl jsem ji z NL, měřič laku zjistil, že byla lehce havarovaná na předek - údajný původce následujícího problému. Teprve s příchodem jara a nadprůměrně teplých dnů jsem zjistil, že klima nechladí a tak jsem zajel na servis. Byla úplně prázdná, tak ji dali 600g chladiva, vše ok a za 2 dny jsem přijel znovu na kontrolu, kterou jsme raději domluvili. Byla téměř prázdná (zpět odsáli 200g a vrátili mi 200,-), UV lampa ukázala únik na jedné z tlakových hadic (zajímavé ovšem bylo, že v den naplnění ji za provozu komplet odzkoušeli a únik nebyl vůbec zaznamenán....). Hadici jsem nechal napasovat novou (ve firmě s hydraulickými systémy, cena cca 400,-), sám jsem se techniků ptal zda vyměnili i těsnící o-kroužky a říkali, že jsou dobré a že zrovna ty které tam mám nejsou skladem atd. Podruhé jsem nechal dát už jen 300g v obavě úniku (opět v den servisu zcela v pořádku). Následující den jsem přijel opět na kontrolu a únik zaznamenán právě na vrchním spoji u o-kroužků, v servise je naštěstí měli tak dali nové, zase naplnili klimu a od té doby mám zatím pokoj, je to cca 14 dnů a chladí. Celkové náklady vyšly na 2200,-. Občas mi při zaplé klimatizaci nějak divně zní kompresor, snad bude v pohodě...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator