Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Ozvučení, reproduktory apod.
Roozena
19.05.2013 08:25 - Re: Ozvučení, reproduktory apod.
99
Nedávno jsem měnil kolegovi v C5 III rádio. repro zůstalo původní (neměl náladu, čas ani finance na jiný repro i když jsem mu horem spodem tvrdil, že repro je základ) nedal si říct, tak zůstalo jen u rádia (Alpine IDA 305 - takovej ten mediareceiver bez mechaniky) - svýho času jsem jej měl a krom mizerný spolupráce s Ipodem (otázka jest, či to spíš nebylo ajpodem - nejradši bych ten klumpr hodil do haj**u) si na něj nemůžu stěžovat. K rádiu jsem mu přihodil převodník pro ovládání z volantu a čekal co bude. Kupodivu jsem docela civěl - zvuk neyl zdaleka takovej, jakej sem očekával. Jistě - zlsaný ocho by asi ježilo chlupy, ale fakt to hraje i na ty origa docela obstojně. Zvuk razantně ožil, získal dynamiku a především prostor a jistotu. Je znát rezerva v projevu a ani při vyšších hlasitostech reproduktory nechrastí či se nedostávají k limitaci. - nemá příplatkovou muziku, takže to nejsou JBL, ale nějaký polský padělky čínskech padělků (doufám, že membrány jsou posypové soli prosté Zesíku také netřeba. pokud je slušná základní jednotka, tak vzhledem k akustickejm kvalitám C5 fakt neni třeba nějakej extra výkon. čili - značný původce všeho zla je bohužel i origo rádio, který má koncáky evidentně fakt na prdlačku a signálovou cestuna který je věru, co zlepšovati...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator