Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Ozvučení, reproduktory apod.
jruze
17.05.2013 21:34 - Re: Ozvučení, reproduktory apod.
U??vate?
Roozena napsal(a):
Počitám, že info u těch nalinkovanejch repro jakože "třípásmové" bude mystake a nebu už i u Magnatu zmagořili a lověj ve vodách "čím víc pruhů, tím víc Adidas"... 3tí pásmo je u této tří asi stejně platné, jako stěrač na střešnim okně. A k otázce jedno/ dvoupásmo... je třeba roslišit, jestli se jedná o komponentní, nebo koaxiální set. Komponent má výšky odělené, což umožňuje jejich instalaci do poslechově atraktivnějšího místa (výšky nehrajou z boku do kolene) ael je náročnější instalace, je potřeba výhybka a na druhou stranu - zvuk je "decentralizovaný a část spektra hraje odtud, část odjinud... chce si to předem fakt rozmuslet co chci, na co mám, kolik jsem tomu ochoten obětovat času a jestli to pro mě má smysl...


Čistě z mého pohledu jde jen o to abych to mohl občas zesílit a neměl v ten moment pocit že tahám po zemi šusplecha plechovky na provázku - proto si myslím že mně by asi měli stačit origo JBL repro nebo něco na té úrovni. o zesík moc nestojím nebo ano,ale nebudu kvůli tomu sundavat palubku a jestli tu kabelហjde bez toho nevím - mám hudební hluchotu a tak mi stačí relativně slušně čistý randál.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator