Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Ozvučení, reproduktory apod.
Jimmivon
16.05.2013 22:42 - Re: Ozvučení, reproduktory apod.
99
jruze napsal(a):
A jaký je rozdíl mezi RT4 s JBL a RT4 bez JBL ? z jakého důvodu potom nejde navi a ostatní ?
Já jsem dal do C5 II bez navi RT4(sice bez JBL),ale jsem přesvědčen že se jedná jen i zesilovač a následně konfiguraci nebo že by vyráběli dva druhy RT4 ? A RT4 s JBL hraje bych řekl dost slušně - bez JBL jen na 50% potom to nepřeberou repro(podle mne) Je to asi tak jako když si pustím muziku přes notebok a nebo přidám externí repro.


Ja mam RT3. A pokud vyndam RT3 a dam tam radio RD3 a nebo jineho co hraje (Clarion, atd) tak jsem proste bez Navi. Navic nevim, jak by to ten zesilovac JBL pobral, kdyby jsi misto RT3 pripojil RD3 (ktera hraje daleko daleko lepe nez RT3) a dalsi vec, ze netusim, jak by fungovala velka obrazovka bez RT3 (pravdepodobne vubec). Muzu tam dat akorat RT4 (s harddiskem) ale to netusim, jak to hraje v porovnani s RT3. Pokud je RT4 o tolik zvukove lepsi nez RT3, pak by to stalo za to vyzkouset.
Kazdopadne dekuju za napad s tou RT4

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator