Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Jak a proc jste zvolili C5? :-)
RimmerCZ
10.05.2013 12:46 - Re: Jak a proc jste zvolili C5? :-)
U??vate?
Viky zcela souhlasim (taktez mam 190cm). O prechodu z C5 I (II) na C5 III bych mohl napsat zcela a naprosto to same. Hure se do toho leze, hure se leze ven, ale lepe se sedi pri jizde. Bocni vedeni sedacek u stehen je totalne prehnane. Naprosto nechapu, jak v tom muze nekdo sedet s vetsim zadkem. Mam 80kg a na prdeli a stehnech citim tlak toho bocniho vedeni. Kufr je znatelne mensi. Odkladaci prostory prakticky nejsou - na piti vepredu vlastne vubec - tohle fakt totalne posrali. Mohli tam dat neco. Vadi mi predni vydechy - nenastavis je jak na stare, aby to foukalo na okna, fouka to bud na ruce nebo do xichtu - s klimou nepouzitelne nebo pouzitelne se zdravotnim rizikem. Mobil neni kam polozit nez ku saltpace. Ono ten vnitrni prostor az na ten kufr nevadi. Sedacky jsou stejne delane tak, ze jak si sednes, nemuzes se moc pohybovat, a na nohy je mista tak akorat podobne jak ve stare (ale ne, ze by byl prebytek). Trosku mi chybi pouze "4" rychlostni automat - ve meste to porad radi jak vztekle, ze motor nevi co s tim. Ve spojeni s mym motorem, kde udrzuje otacky bezne kolem 1200-1600 to radi pri pohybu po meste 1-5 (petku kolem 60). Predtim 1-2 a kdyz jsem prekrocil cca 55, tak za 3 Jinak samozrejme auto je luxusni, o tom zadna. Aby to nevypadalo, zminil jsem pouze negativa.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator