Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Autosalon TV Prima
Roozena
06.05.2013 08:37 - Autosalon TV Prima
99
Dalo by se říci, že od soboty mi poněkud leží v žaludku příspěvek v motoristickém týdeníku vysílaného na Primě a páchaného jejím štábem, kde se již delší dobu všichni evidentě usilovně snaží o co možno maximálně nevalnou pověst. Domníval jsem se, že povedenou serii uzavřel nedávno provedený test se Seatem, kde se měřil obsah kufru zcela vědeckou metodou - pomocí krabic mléka, případně nahemovaného nákupu - to celé okořeněné vražedným humorem pana Meruňky a spol... Člověk by po shlédnutí řekl, že dál už se dá jít jen ve Startacku, ale e -éééé. V sobotním dílu, na který jsem přepnul již spíše dílem náhody mě vzal za ledviny příspěvek, kde se se věnujeme oblíbené kriminalitě a že auta kradou (jak jinak) a že by se měla pojišovat (rozhodně se nejadná o nějaký holport s pojišovnou) a aby jsem to náležitě podpořili sercervoucím vizuálem, tak vohnoutům pustíme 100x profláklé záběry z Jůtůbu, kterak parta adolescentních kriminálníků briskně otvírá auta pomocí magnetů, výbojů vysokého napětí z teaserů či buznabalonků. Na pochopení naprosté nefunkčnosti těchto metod zcela postačuje uchovat si v paměti látku z fyziky ze základní školy. Netuším, jestli byla motivace zveřejnění téhle dezinformace snaha vyděsit klempáky s cílem okamžitě po skončení pořadu kontaktovat sponzorskou pojišovnu a pojistit i fotrovy sandály s požkama drsne vetnutejma do pásků, nebo jen pouhá demence redaktorů a štábu - tak či onak - na celý věci mě připonasírá fakt, že divák pořadu a atomobilismu se tu automaticky degraduje na požírače různých Ordinací, Ulic a pod... pro mě to budíž bráno tak, že tímto se Automototodleto na Primě stává pořadem v kategorii Ulice a tyhle hov... opravdu nebaštím. Pokud někdo pana Meruňku znáte osobně - zkuste jej tedy požádat, a vám to předvede. Nespěchejte... dejte mu na to třá tejden času. Uvidíme no...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator