Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Olej do automatické převodovky
jruze
03.05.2013 12:41 - Re: Olej do automatické převodovky
U??vate?
Qwik napsal(a):
Když vezmu že v AP je cca 8,5l oleje, jeho cena na netu je kolem 210Kč/L = 1785Kč + propláchnutí převodovky+práce.. Jste dobrý.
Cena je opravdu dost vysoko, ale jak jsem již psal nevěděl jsem co se s AP dělo přede mnou...

Pro - jumepa

Když jsem se s panem Prokopem bavil, nebavili jsme se o konkrétním typu AP AW a ve kterém roce byla vada odstraněna. Tlachali jsme tak obecně.. Třeba jsem ten šastlivec, co má již tu vylepšenou AP... Mám vůz listopad 2006.
Cenu za hydroblok repas má za 15tis., nový origo za asi 17tis.. V tom je demontហz auta, seřízení a namontování nového a "naučení převodovky" řadit...
Jak dalece to je pracné, nevím, pokud má plný dvůr aut a sklad připravených AP, tak to asi o něčem svědčí.., nejspíš to umí.
A co mi ještě říkal, že mu tam vozí AP i jiní, co jen inzerují opravy AP na svých stránkách..


V AP je sice něco kolem 8.L ale vypustíš 3.L a i kdyby to dělal 2x tak je to 6x200 + diag + práce ??? (neříkám že neumí a dej do ccca kontakt - může se hodit) má připomínka směřovala k ceně né ke kvalitě a odbornosti(někdy je víc peněz lepší než málo a za špatnou práci)

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator