Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Engine management system faulty
Atin
01.05.2013 11:11 - Re: Engine management system faulty
99
Po dobré radě zkusím svůj dotaz sem!Zdravím nemá někdo zkušenost se závadou Engine management system faulty? Projevuje se padáním motoru do nouzového režimu po výkonu,na volnoběh(křižovatka) tak asi do tří vteřin! Motor musím chcípnout znovu nastartovat a jede,svítí nápis servis který zhasne po dvou nastartováních (pokud se závada nezopakuje). Když se podaří (levá brzdí, pravá plyn)udržovat otáčky asi tak 1000 nic se neděje žádný problém. Měl jsem to na diagnostice tam bylo: netěsnost na sacím potrubí u hlavy motoru a kód P 1160. Už jsem dal nové těsnící gumy pod sací potrubí a nové čidlo tlaku pod škrtící klapkou ta je nová! Celé potrubí jsem nacpal benzinem ale nenašel prasklinu nebo něco! Zkuste něco poradit! Diky Zdravím nemá někdo zkušenost se závadou Engine management system faulty? Projevuje se padáním motoru do nouzového režimu po výkonu,na volnoběh(křižovatka) tak asi do tří vteřin! Motor musím chcípnout znovu nastartovat a jede,svítí nápis servis který zhasne po dvou nastartováních (pokud se závada nezopakuje). Když se podaří (levá brzdí, pravá plyn)udržovat otáčky asi tak 1000 nic se neděje žádný problém. Měl jsem to na diagnostice tam bylo: netěsnost na sacím potrubí u hlavy motoru a kód P 1160. Už jsem dal nové těsnící gumy pod sací potrubí a nové čidlo tlaku pod škrtící klapkou ta je nová! Celé potrubí jsem nacpal benzinem ale nenašel prasklinu nebo něco! Zkuste něco poradit! Diky

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator