Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Problém s ukazatelem - tachometr, otáčkoměr
Max7
29.04.2013 15:51 - Re: Problém s ukazatelem - tachometr, otáčkoměr
99
Ahoj
Nechtel jsem zakladat dalsi vlakno,jelikoz se muj technicky dotaz vztahuje k tomuto tematu.
Zakoupil jsem si bily vnitrek tachometru (ne ze by tuning ale proste se mi to libi) a po nastudovani navodu na sundani a opravu upadle raficky jsem rozdelal budiky.Vse slo krasne a svizne ikdyz jsem postupoval s co mozna nejvetsi opatrnosti abych neco neurval.Vymena zdarne provedena,ale zde zacina me dilema.Stale se mi nedari nastavit do spravne polohy uakzatel "voda" "baterie" "mozna i rezerva" vlastne jen male raficky.(Pred sundanim raficek jsem si udelal i body fixkou abych vedel kde raficky lezi).Testnul jsem tachometr s gps a odchylka asi 4km coz asi neni tak zly,ale ty male rucky uz nevim jak spravne porovnat?
Proto muj dotaz smeruje na odborne osazenstvo zde na foru, 1.muzu ty rucky nasadit az po otoceni klicku zhruba do te spravne polohy? nebo odpojit baterku (zeby seto snad restlo?) vazne nevim.Nic jsem z toho zatim nepodnikl a raci se ptam,coz je urcite namiste.Rucicky ukazuji vic nez je skutecnost,pred vymenou vse ukazovalo spravne hodnoty,voda,baterka,olej a td.

dekuji predem za vase rady.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator