Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Zadní brzdy, třmeny / C5 I / II
Rio11
27.04.2013 08:26 - Re: Zadní brzdy, třmeny / C5 I / II
U??vate?
63zdenda napsal(a):
budu delat kotouce i desticky,potreboval jsem se presvedcit,ze to zvladnu sam,aniz bych se trapil s temi srouby,je to horor o nich cist,natoz je odvrtavat,tet to mam pripravene na vymenu


Já měl problém že šroub nešel vyndat ani vyrazit z brzdiče, brzdič prostě držel pohromadě a nešel rozpůlit, byl problém ty šrouby vůbec povolit a vyšroubovat z ramena. To se nakonec podařilo, sundal jsem celej brzdič vytahal z něj pístky a gumičky, potom jsem celý třmen po celé délce šroubu nahřál autogenem a kupodivu šrouby jsem vytáhnu lehce ven. Bylo to ale opravdu hodně nahřáté, zjistil jsem že zaoxidovaly šrouby do hliníku a prostě se to nehlo nikam. Vše jsem důkladně očistil, a smontoval, šrouby jsem po celé délce také namazal grafitem a je po problémech navždy. Ještě poznámka, auto mám dovezené z NL a tam v servisu označili tento brzdič jako neopravitelný a chtěli měnit brzdič i s ramenem. Já to doma udělal v dílně za tři hodiny, když se chce tak jde skoro všechno.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator