Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Antipollution system faulty - dieselové motory
jruze
24.04.2013 01:28 - Re: Antipollution system faulty - dieselové motory
U??vate?
ifan118 napsal(a):
zdravim mam problem s autom 2.2 HDI vzdy ked autu trosku viac pridam tk mi vyhodi chybu motora antipollution fault a vypne mi aj ESP robieva mi to len pri prudsom pridani vo vyzsich otackach ked jazdim kludne neni problem daval som to aj na diagnostiku vysledky su v prilohe aj ked neviem z nich volako nic vycitat. mam problem aj s aditivom je prazdne to su niektore z tych hlasok to budem riesit coskoro ale to mi svietilo aj doteraz a nebol takyto problem. Tiez mi svieti airbag niekde na soferovej strane nemozu byt nejake kable spolocne ktore sa radi prerusia ? zda sa mi ze pri vyzsich otackach ma ten motor zvuk ako keby z niekade nasavalo falosy vzduch mozno daka hadica prasknuta alebo nieco take. Nestretli ste sa s tym niekto prosim vas ?
PS : Prepacte za ten chaoticky popis snazil som sa popisat vsetko co by s tym mohlo mat nieco spolocne


V1.řadě projdi podtlaky-to co ti tam vyhazuje chybu bude zřejmě ovládání turba,které nereguluje a turbo dává moc.To ostatní je na fizickou kontrolu-zřejmě ti nechodí některé ovládací ventily(nebo jsou odpojené),jestli ti aditiva svítí už dlouho tak může být i KO celej systém aditivace.To co jsi dal do přílohy je na 50% na prd - zajímavější by byly měřené hodnoty a nejlépe aby u té diagnostiky byl někdo kdo ví na co je.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator