Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Vzpěry pátých dveří / C5I/II break
Mikra
20.04.2013 19:33 - Re: Vzpěry pátých dveří / C5I/II break
99
Obrázek v service.citroen.com nic moc neukáže. Žádný detail.
Kdo ti tvrdil, že vzpěry na okno nemají vliv na otvírání celých dveří ti lhal. Jsou tam celkem 4 vzpěry. Dvě na samotný dveře a dvě na samotný okno. Pokud je okno zavřený, tak ty vzpěry na okno stejně tlačí a pomáhají tím zvedat i dveře. Samotný dveřní vzpěry asi udrží dveře jen když jsou úplně nový. Jakmile v nich stářím trošku poklesne tlak, tak už na to nemají dost síly a ty okenní jim při tom krásně pomáhaj.
Prostě tam musí být oboje a pokud možno v dobrý kondici. Často se vyměňujou jen ty dveřní. Ono to na chvíli stačí, ale zase to dřív přestane šlapat. Rozebírat to bez konzultace s někým, kdo to umí, to bych skoro nedoporučoval. Alespoň jednou se na to podívat a pak už to zvládne asi každý.
Postup práce nechám napsat někomu, kdo to už dělal. Rád se přiučím, protože mě to taky za čas bude čekat. Sice už jsem to viděl dělat samotnýho předsedu na srazu, ale to jsem byl tak ztrémovanej, že si z toho nic nepamatuju.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator