Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Ruční brzda - oprava uchycení bowdenu / C5 III
Roozena
18.04.2013 12:55 - Ruční brzda - oprava uchycení bowdenu / C5 III
99
čék se nepřestává divit, jakých rozporů jsou frantíci schopni... to jen tak na úvod...
Začaly mi občas přibržďovat zadní kola a při jarní vměně destiček a kotoučů jsem se na to zaměřil. Kdo ví, jak v Citroenu vyřešili zakončení bowdenu servo ručky v brzdiči - netřeba studovat první sadu obrázků. Pro - počítám tu druhou většinu jsem to nafotil - tedy samozřejmě až ve stavu "zdevastování" samo sebou. Fakticky se jedná o jakýsi plastový hrníček, který vymezuje polohu konce bowdenu v těle brzdiče a krom jeho optimální pozice vymezuje i relativní délku bowdenu a tím i nastavení servobrzdy. a copa se časem nestalo?... Plast v patkové části hrnečku popraskal a nebyla již možná fixace do otvoru vedení v bloku brzdiče a v praxi to znamenalo, že se občas zachytávala spodní rozlámaná hrana hrnečku za okraj osazení a ručka se zcela neodstavila. Dle zjišování se samostatně ony plastové kyblíky koupit nedají - jen jako komplet servomechansmus, bowden a jeho zakončení - cena - tušim kolem 26K... děkuji - fuckjů... Celý sem to v rámci možností oměřil, co oměřit nešlo odhadl, zkreslil a nechal vytočit z duralu. Kupodivu sem se trefil na poprvé a sedí to jak prdel na hrnci a mam jistotu, že z od toho bude jednou pro vždy klid. Až budete měnit kola, nebo nebo se na to jen tak jukněte (stačí zvednout auto a je to báječně vidět). Až se tohle uplně rozsype, tak to bude schopný docela určitě znemožnit fci servoručky a das is nicht gutte ja!... přikládám i veekres toho nesmyslu pro soustružníka...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator