Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Motor 2.0 16V benzín - jaký je?
Honzaho
18.04.2013 09:53 - Re: Motor 2.0 16V benzín - jaký je?
Za?iato?n?k
Zdravím všechny v klubu, jsem tu nový a nedá mi to, abych se nezapojil do tohoto vlákna. S motorem 2.0 i v C5I jsem najel přes 100000 km, ale převážně na LPG. Motor byl jedna z mála věcí s nimiž jsem neměl problém, přestože podle nepřímých ukazatelů (počet servisních intervalů) měl když jsem ho prodával najeto přes 450000km. Jsem umírněný jezdec na pohodu a tak dlouhodobá spotřeba LPG v létě pod 9L, v zimě pod 9,5 a např. Chorvatsko (3000km) naložený, s širokým boxem a samozřejmě s klimou 9,5l. Je v tom cca 25 % jízdy po Praze. Hodnoty jsou počítáné samozřejmě z tankování a je potřeba k tomu přičíst asi jednou za 3měsíce 15l benzinu. Mě to přijde na tak těžké auto docela dobré.
Byl bych zřejmě vyjímka, kdyby mne občas nezazlobil antipollution fault, to jsem vyřešil výmazem chyby a byl zas třeba na měsíc pokoj. U mne asi 90% těchto hlášek, nemělo naštěstí vliv na výkon ani spotřebu.
Mohl bych posloužit také zatím velmi krátkodobými zkušenostmi s benzinovým 1,6 THP motorem, ale to bych byl OT.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator