Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: zaviněná dopravní nehoda
denisag
01.04.2013 12:46 - Re: nezaviněná dopravní nehoda
99
Zdravim, predem se omlouvam nejsem majitelem C5 ale C4a ted k memu dotazu pred mesicem jsem mela havarku kdy jsem jela po hlavni a druhe auto mi nedalo prednost zprava, potud vinik jasny,jenze...Na miste chteli sepsat protokol, coz jsem odmitla s tim, ze skoda na mem aute je dost vysoka na to,aby se zavolala policie(odhadem v autorizovanem servisu skoda k 100.000,-Kc).Pan ihned po prijeti policie obratil vypoved, i kdyz do te doby priznaval ze je vinikem, a vinu se snazil shodit na me.Tvrdil same nesmysly ve stylu, ze jel odjinud a pak ze zas nevi odkud jel atd.Policie ho uvedla v zapise jako vinika, ale jelikoz on s tim nesouhlasil, tak to jde na magistrat.Vse jsem nahlasila na pojistovne a ted po mesici a neco(stale nic neni vyreseno)jsem zjistila po zavolani do pojistovny,ze on to ani na svou pojistovnu nenahlasil!!!Po dodatku,ze to je pan pravnik,hadam, ze v tom hleda klicky jak se vyhnout vine.A ted jsem mesic a neco bez auta,vyreseni stale v nedohlednu....no nato ze jsem to auto vlastnila v te dobe 5 dnu super bilance.poradite nekdo zda se s tim da neco podniknout vyjma jen toho cekani a zda se muze auto predbezne opravit nebo ne?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator