Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Brzdové třmeny
jruze
29.03.2013 20:19 - Re: Brzdové třmeny
U??vate?
DrMarvin napsal(a):
takže dneska jsem se pustil do prohození zadních třmenů + očištění kvůli oxidaci.....levej šel v klidu...je vidět že to už někdo dělal...závity jsou odvrtaný a je tam matka na konci....to šlo dobře...ale druhej..pravej ani zaboha..metrová trubka....=ukroucený hlavy obou šroubů....takže kousek vymlátit a říznout flexou....třmeny sundaný.....jenže teď přichází na řadu ta nejvetší sranda..je tam snad tuna lepidla a prostě šrouby nejdou vymlátit z třemu ani zaboha....mlátil jse do toho dneska dvě a půl hodiny....i palící ( 7,5kg ) a prostě to nejde ven....novej 4500,- pěkný....v neděli jedu do praglu..mam jeden za 400-500,- a už se s citronem do ničeho nepoštim...dneska jsem celý odpoledne nadával na původ auta a jejich konstruktéry:=)Prostě nevim jak u vás..ale na tom mým nic nejde


Za celou éru co dělám citroeny jsem neutrhl ani jeden (jednou jeden mladej) a brzdič ? za 4500,- mám na obě strany nové.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator