Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Problémy s topením v C5 I - klapky
Stirius
25.03.2013 17:42 - Re: Problémy s topením v C5 I - klapky
99
Kopnu to tedy z minulého topicu i sem a doplním:

Ahoj. Vypadá to, že se na jaro s těmi problémy s autem nevyhrabu. Cívky jsem vyměnil (ale pořád se mi zdá, že mi to nejede, jak má, uvidím po služebce do Budapeště). Vypínač na výstražné světla došel z GB, vyměnil jsem ho a je to ok. Ale teď jsem zase u klimy a topení.

Snad to sem patří, ale co jsem četl, tak většinou jde furt o to, že někdo nechladí. Já chladím až moc a topím až moc. Levá strana na řidiče nejde stáhnout teplotně, furt to topí tak na 22 stupňů, i když dám 16, tak žádná změna. Pravá zase občas topí, ale po chvilce většinou spadne a i když je třeba nastavení na 28, tak to chladí. Nedej bože na 21, to je tam kosa jak svině.

Taky bych řekl, že pravý větrák u okna jede jen tak trochu, moc to tam nefučí.

Nevíte, čím to může být? Diag mám celý v plánu asi příští pátek, i na motor apod.

Doplnění: Zkusil jsem dnes Jumepův návod. Ale když jedu 28, tak to hřálo (nic moc, motor nebyl úplně zahřátý ještě), když jsem dal 16, tak obě strany chladily. Takže tohle asi funguje a mám pocit, že mi měnili ten bazmek, co se láme, před 3 roky.

Jde tady teda o čidla? Co s nimi, pročistit, vyměnit...?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator