Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Motor 2.0 Hpi bez výkonu
dejvi
23.03.2013 22:19 - Re: Motor 2.0 Hpi bez výkonu
99
Tak dnes jsem se pustil do opravy vysokotlakého čerpadla. A musím konstatovat že ....

V servisu mě řekly a auto odvezem do šrotu že oprava bude nákladná a né zcela jistá .
Pustil jsem se do toho sám dnes otestováno a zatím v pohodě oprava( čištění a nalití nového oleje cca 3hod práce ) a náklady 200,- Zatím ujeto 50km bez problému a auto je klydné motor točí bez problémů .Pokud to tak zustane tak super .

Pokud má někdo stejný problém doporučuji vyzkoušet . podle návodu ze stránek .link. . Tak dnes jsem se pustil do opravy vysokotlakého čerpadla. A musím konstatovat že .... V servisu mě řekly a auto odvezem do šrotu že oprava bude nákladná a né zcela jistá . Pustil jsem se do toho sám dnes otestováno a zatím v pohodě oprava( čištění a nalití nového oleje cca 3hod práce ) a náklady 200,- Zatím ujeto 50km bez problému a auto je klydné motor točí bez problémů .Pokud to tak zustane tak super . Pokud má někdo stejný problém doporučuji vyzkoušet . podle návodu ze stránek .link.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator