Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Němé tváře aneb vše o zvířatech ...
DrMarvin
20.03.2013 15:54 - Re: Němé tváře aneb vše o zvířatech ...
99
vseved napsal(a):
Když jsem si pořizoval kteréhokoliv psa, tak jsem:
1) Chtěl vidět rodiče, chovatele a prostředí (dá se odhadnout povaha)
2) Štěně, jak se chová, staví, reaguje, jak vypadá a pod.
3) Očkovací průkaz (vzhledem k tomu že si pořizuji psa pro sebe a ne pro chov a výstavy mě papíry původu nezajímají.)
4) Smlouva (je to zajímavé, ale vztahuje se na koupi záruka).
Pak štěně naložím do auta, dojedu domu, vystoupím, vyndám štěně, postavím na zem a jdu domu. Mám ověřeno u vlčáků a pudla, že se mně snaží následovat.
Druhý, nejpozději třetí den - veterinář. Tam teprve po prohlídce řeším odčervení a očkování. Termíny očkování nejsou dogma a tak pokud potřebuje štěně odčervit, tak klidně očkování odložím. Spíš jsem měl problém s tím, najít dobrého veterináře. Ten pán, který se mi stará o koně (výborně) mi řek, že pokud ten pes nebude žrát trávu, tak a ho k němu nevodím.


Z rodičů pouze matka...kříženej seznámek ( jack f. terier) s buh vi cim:=)klidná, přítulnáa neštěká na každýho (to chci i od našeho:=) chovatelé..hodní lidé..hodně hodný:=)celá rodinka
Štěně hodný, nezlobí snad ani moc nebudechodí v pohodě...už papá i granulky..
průkaz nemá...ještě nebyl očkovanej.....
smlouva nevim.....asi nebude žádná:=)jelikož je to zadara.....
ale matka štěnat byla asi holka rozdavačná..když se tak koukám na všechny čtyři kousky:=)

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator