Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Auto jeté nebo nové, výhody, nevýhody
DrMarvin
19.03.2013 22:41 - Re: Auto jeté nebo nové, výhody, nevýhody
99
Když jsme u toho moje bejvalá 405 v kombíku 1.8GRDT měla když jsem jí kupoval před 4ma rokama 320 000km a když jsem jí před rokem prodal tak měla 405 000km a motor šel jako drak:=) když pominu vrzající plasty tak to byla raketa a dneska s ní jezdí soused co staví....a za dobu co jsem jí měl mě to stálo dohromady tak 2000Kč na opravách:=) 4x olej (z řempa za 34Kč litr a filtr kolem 200kč) a lanko od spojky ( 100kč na vrakáči a startér ( pasoval z bx za 2kila) a byl to rok 93.....takže polemizovat o opravách nevim kdybych nejezdil do práce za hranice tak jí mam beztak do dnes
jinak....myslim že tvoje polemizování je docela od věci..prostě jak bylo řečeno...kde kdo na nový nemá já osobně ne....teda na nový auto ne na fabii a spol:=) prostě za rok koupim něco 2008-2009 na co budu mít a bude to půjčovat na auto si fakt nechci a myslim že nejsem sám...a s počítáním km a ceny dílů....nevim:=) já to koupil za 70 000,- najel jsem s tim 50 000km opravy nevim..nepočítám to..nebo bych byl nasr.nej......prostě počítat nějaký náklady na km je kravina:=)podle mne....to si můžes spočítat že když budeš celej život jíst jenom chleba z máslem a pít vodu z kohoutku tak si můžeš koupit super barák a nový auto
a když jsme u toho....kdyby mne po zaokrouhlení vyšlo auto na 100 000kč..najel jsem s tim zhruba 50 000km za rok...takže mam 2kč na kilásek....takže jak teda s tim počítáním?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator