Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Němé tváře aneb vše o zvířatech ...
máca
18.03.2013 20:52 - Re: Němé tváře aneb vše o zvířatech ...
U??vate?
Darja napsal(a):
tak neříkám, čas od času jim nedopřát masíčko Čuby zbožňovaly morkové kosti nebo prasečí nožičky. Kočka čas od času dostane kuřecí přelité horkou vodou. Ale jinak granule... protože je to fakt pohodlný, co si budeme povídat. Hlavně u kočky musím hlídat PH žrádla kvůli moči. Takže granule to dělají za mě.


Teda Darjo, to je jako kdybys lila do naftaka benzin. KOSTI a OBZVLÁŠTĚ drůbeží je kočkám a psům zakázáno. Kosti drůbeží se tříštějí a způsobují poranění střev, kosti obecně způsobují zácpu a obzvláště u st. jedinců. Nedají zvířatům vůbec nic, jen jim to chutná, protože to voní po mase. Podívej se na výkal po kostech, je to jen kopice vápna. Kdybys viděla, jak jsme měli roztrhané rukavice, když jsme se tu zácpu pokoušeli rozbít při klystýru. Jen tomu zvířeti tím ubližuješ!!!! Toto je věčný boj mezi veterináři a chovateli a mně přitom také pojímá hrůza. Za totáče nebylo maso pro psy pořádně k sehnání, jen jednou jsem uvařila psovi ovčákovi a ročnímu nožičky a 3 hod. jsem si s ním hrála, abych to klystýrem z něj dostala ven, nemohl se vys....To bylo v samém počátku bez praxe. V životě bych to už neudělala.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator