Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Němé tváře aneb vše o zvířatech ...
Darja
16.03.2013 22:45 - Re: Němé tváře aneb vše o zvířatech ...
99
Moje RTW odešla o 14,5 letech... rozchodila i mrtvici, co měla ve 13ti.... musela jsem jí zaplatit eutanázii, protože během týdne přestala žrát, chodit, začala být apatická. Takže plíny a tahání ven. Jenže tak to prostě nemůže být.... no, inu.... řvala jsem u veterináře, řvala jsem, když si j odvážela firma na kremaci zvířátek (jo, jsem cvok, nechala jsem psa spopelnit... jednou jsem viděla, co se děje v kafilérce a zamítla jsem odvoz telíčka tam)... a řvu když si na ní vzpomenu, jak se třikrát nadechla a vydechla na stole a byla pryč...

Nepořizuju si druhýho RTW, protože vím, že nebude jako můj první, že nebude tak skvěle ovladatelnej, vyrovnanej, mazlivej a přátelskej.... prostě si musím počkat, až se thle za pár let zahojí a pak bude další RTW... teď mám kočku, co se jmenuje Kočka (ostatně RTW ji milovala) a vystačím si s ní

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator