Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Povinné ručení
vseved
22.02.2013 19:21 - Re: Povinné ručení
99
Generali ani náhodou. V roce 1993 mi nabořil 14měsíců staré auto (najeto cca 47000) pán pojištěný u Generali. Dal jsem jej do jimi navrhovaného servisu. Byl jsem překvapen, když mi sdělili, že vzhledem ke stáří vozidla je amortizace 42%, odtah vozidla 4.730,--(žádný odtah se nekonal), parkovné v servisu (stálo tam 7dní než na něm začali dělat) 2.800,--. Po sečtení všech srážek činila náhrada 51,7% fakturované opravy. Když jsem nesouhlasil, následovaly obvyklé kecy o zhodnocení vozidla a rada abych o rozdílnou částku žaloval pachatele. Plnění jsem nepřijal, najal si právníka a podal žalobu. Po asi 11 měsících (4 dny před soudním stáním) přišel návrh na mimosoudní vyrovnání ve výši 90%. Nepřijal jsem a u soudu mi byla přiznána plná náhrada plus náklady. Vzhledem k tomu, že náklady na právníka byly vyšší než soudem určené, doplatil jsem 1284,--Kč. Ale zaplatili cca 70.000,--Kč, které mi před tím nechtěli přiznat. Největší legrace ale byla když jsem u nich rušil pojistky na 6 služebních vozidel.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator