Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Kvalita Citroen C5 - TUV a dalsie testy
DrMarvin
22.02.2013 14:32 - Re: Kvalita Citroen C5 - TUV a dalsie testy
99
No nevim...já s c5 neměl zatim žádnej problém a kupoval jsem to s tim že to je půl mrtvý a za dobrý peníze.....zatim mne nic nezaskočilo a letos mam kolem 50 000km.......IIIřada je už pěkný auto, ale už má taky svojí cenu...když jsme u toho mondea....naši teď vybírají mezi mondeem a c5 a myslim že 407sw ....byl jsem s nima po bazarech...mondeo je pekný....motory podobný....ale když do něj sedneš a projedš se..tak je vidět že to je nic moc zpracovaný a to hlavně interiér.....407 je ve vnitř jak ponorka zase btw: superba nikdy....ty motory co tam sypou...to je tragédie....jedinej motor co stál v superbu za něco byla 1.9 a 2.8 v6......každopádně asi záleží na tom jak se o to staral ten člověk před tebou:=)já mam autop z rakouska po nějaký postarší pani.....a zvenku je to odrbany jako čert ale nic neuměla tak to dávala do servisu.....
jinak když už mluvíte o lásce k citroenu.....mne se nikdy moc nelíbily:=)vzledově..jedině snad c5,c8 a ds3....ale mam ho rád ochcávka stojí za prd....motorově.....kiu a podobný nesmysli bych si nekoupil....

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator