Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Povinné ručení
Hanz 397
21.02.2013 19:02 - Re: Povinné ručení
U??vate?
Darja napsal(a):
Pokud vypovídᚠsmlouvu pro zvýšení pojistného, tak samozřejmě nemusíš dodržet 6 týdnů.

Jedinou tvojí povinností je podle paragrafu 13 odstavec 4 zákona č. 37/2004 o smlouvě pojistné

"Pokud pojistník se změnou výše pojistného podle odstavce 3 nesouhlasí, musí svůj nesouhlas uplatnit do 1 měsíce ode dne, kdy se o navrhované změně výše pojistného dozvěděl; v tomto případě pak soukromé pojištění zanikne uplynutím pojistného období, na které bylo pojistné zaplaceno, nebylo-li dohodnuto jinak. Pojistitel je povinen ve sdělení o nově stanovené výši pojistného pojistníka na tento následek upozornit."

takže tradáááá!

Má upozornit,ááále neupozorní,protože vofce by měly další páčku na to,aby si nemusely nechat sr...t na hlavu. Nejvážnějším důvodem,proč jsem nestihl tu šestitýdenní lhůtu bylo to,že mi novej předpis dorazil dva dny před koncem téhle lhůty... Vychcánkové jsou to...Ale já jsem větší a mám rád svoje těžce vydřené penízky

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator