Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Onboard kamera (DVR do auta)
Darja
14.02.2013 16:45 - Re: Onboard kamera (DVR do auta)
99
Osobně jsem se pro kameru rozhodla po tom, co jsem pozorně sledovala případ, kdy chlap na motorce srazil v zatáčce cyklisty na závodě. Závodili za plného provozu, jen před nimi jel policista, který nijak neuporozňoval, že za ním několik desítek metrů jsou pedálisti. Chlapíka na motorce dohnali až k soudu, kde jej obvinili, že vjel do protisměru a srazil asi 5 pedálistů.
Všichni pedálisti vypovídali, že jel v protisměru, jel rychle a že je to jeho vina.

Nakonec to dopadlo tak, že chlápek na motorce měl SAKRA železný nervy, nechal to dojít až k soudu a tam vytáhl záznam z kamery, kde je vidět, že pedálisti si zkrátili zatáčku do protisměru a přes porost v zatáčce je motorkář nemohl vidět, dál na záznamu je patrné, že jel cca 50km/h na okresce.

Co vám pomůže, když celá sebranka pedálistů tvrdí, že jste je srazil v protisměru, přitom oni vám vjeli do protisměru a křivě vypovídali??? Od té chvíle mi to šrotovalo v hlavě tak dlouho, až jsem se pro kameru rozhodla...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator