Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Přední stěrače - výměna gumiček, nové lišty, apod.
velkaosa
14.02.2013 14:29 - Re: Přední stěrače - výměna gumiček, nové lišty, apod.
99
každý má trochu iné nároky,od 89 roku som sa vozil na x autách a vlastním šieste, som okuliarnik a tak riešim aj antireflex atď., ale čisto gumičky som menil naposledy na Favorite, ešte pamätám, že to boli bosch, ale aj tak nestáli za veža.... ALE: asi pred tromi rokmi som po rôznych experimentoch kúpil na jednotkovú octáviu bezramienkové bosch a na tom aute, sú doteraz( cca 40000km) a stierajú super, auto už nemám, ale stierače na ňom ešte sú a na octafke z roku 2009 sú tiež ešte pôvodné a to už mám nachystané nové, ale nedá mi to vyhodi ich keď stierajú super a to nechápu ani v autorizáku, kde mi ich chcú meni každý polrok
(najväčší problém je nie za dažďa, ale práve v zime, prípadne jazda za nejakým autom po mokrej ceste keď už neprší, ostrekovače nestíhajú a gumičky dostávajú riadne zabra a za takých podmienok prežil iba bosch a heyner)
len tu na fóre niekto písal, že boschky nepasujú, tak som ich škrtol rovno, valea sa nenechám nanúti, boli na aute pri kúpe a nepáči sa mi ani konštrukcia, divne sa ohýbajú za chodu a jednoducho antipatia, kebyže ich dostanem do daru - neriešim, ale 40 euronov za sadu je priveža.( raz som ich kúpil na peugeota 405 viac sa nachyta nenechám)
no name - záleží od konštrukcie, ale čo som videl zväčša nevzbudzovalo dôveru, buď divné plastové prevedenie alebo také "neohrabané" a na predošlých autách to bolo vždy zlé riešenie, vlastne som NIKDY nemal šastie na lacné a dobré - buď lacné alebo dobré
no, ale c5III sama ochraňuje pred kúpou lacných stieračov, lebo také dĺžky je problém zohna, jednoducho 70 cm - na benzínke, v tescu, kauflande, lidli som ešte nevidel - ale to pozerám len tak z pasie

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator