Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Kdo kde potkal hajzla
Roozena
11.02.2013 17:07 - Re: Kdo kde potkal hajzla
99
Tak si taky podelší době přisadim. Včera 10-02-2013 v cca 17:45 mě na starý teplický mezi Kozomínem a kruháčem na Kralupy - směr kralupy- nejakej pičus ve fábce 5S5 3555 téměř vyšouch ze silnice. Nějak nemohl rozdejchat, že jsem ho předjel za odbočkou na Vodolku, kde se motal jak vítr v bedně a rozhodl se, že mi to musí stůj co stůj vrátit a vyšlo mu to v mírný pravotočivý zatáčce, kde se začal po předjíždění zařazovat z vnějšího oblouku zhruba v momentě, kdy byl půlkou auta předemnou a před sebou ještě nejméně 400m prázdný silnice - čli nebyl nucenej žádnou situací k tomuhle manouveru... na fotce z kamery je vidět, kam sem musel poslat auto, abych se jakž takž udežel na slnici a nebejt tam širší krajnice, tak se buď válim v poli, případně, pokud bych nešel okamžitě naplno na brzdy a do prana, tak mi tutově veme levej roh. To celé v rychlosti +-90Km/h. Při brzdění se mi rosvítili blinkny, takže to žádný pošudlání brake nebylo a ze zadu se ozvali dvě rány... ... Vezl jsem ženu a vobě psiska, takže sem se s tepem 200+ rozhodl nepodnikat žádný odvetný akce a povolávat do služby lešenářský kladivo, který pro podobné příležitosti s sebou vozim, ale zajímalo by mě, pokud bych přeze toto vše dal záznam skoronehody policii (RZ je při troše dobrý vůle čitelná), zda by s tim něco byly schponý provést...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator