Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Přední stěrače - výměna gumiček, nové lišty, apod.
velkaosa
09.02.2013 15:05 - Re: Přední stěrače - výměna gumiček, nové lišty, apod.
99
no dilemu stieračov som tiež riešil dos dlho, len na c5III je väčší problém zohna niečo kvalitné za rozumnú cenu
( na octafku bosch aero cca do 16 Euri, sú fakt dobré, ale na citron už stoja od 40 za sadu, valeo, swf to isté, champion aj compas je lacnejší, ale kvalita je buď nestála alebo rovno zlá),
ale našiel som nemecké testy stieračov a za cca 20 Euri stierače heyner boli hodnotené ako 3 najlepšie pozri napr.: .link.
tak som to riskol a objednal cez internet - 70 cm + 56 cm + pinch tab + pošta = 20 Europeňazí - boli lacnejšie ako v kamennej predajni, je potrebné doobjedna adaptér,
originál valeo silentio možno ročné ... som odložil pre prípad núdze, montហmi zabrala cca 3 min, nakliknú adaptér, na ramienko a nasadi rovnako ako originál.
na moje prekvapenie stierali vodu z ostrekovačov dobre.
tvrdú skúšku zažili za posledné dva mesiace, špina, sož, kamienky, ... ale naozaj stierajú lepšie ako valea a to tak , že neporovnatežne lepšie, testované u mňa konkrétne do cca 185 kmh bez skákania, za norm. rýchlostí 90 - 110 vynikajúce, tiché - nemažú a neskáču a rozumejú si s dažďovým senzorom - nebehajú nasucho
len ceny sú na nete rôzne, tak treba pozornejšie vybera
ps: silikón sa hodí na veža vecí, ale na stierače určite nie, všetky kvalitné značky požívajú gumu s prísadou grafitu a všetci odporúčajú meni po 6 mesiacoch

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator