Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Nefunkční NaviDrive
zico
30.01.2013 21:57 - Re: Nefunkční NaviDrive
99
Part 2.
Moje nadsenie z ozivenia RT4 nemalo dlhe trvanie. Rano som totiz zistil, ze sice telefon, radio a mapy ficia .. ale jukebox je zamrznuty.
Pokusil som sa to vyriesit opatovnym preinstalovanim firmveru (8.20) ale ani to nepomohlo. Kedze navigacia fungovala 100% (modeloval som trasy aj do GB, DK, HR a pod.), bolo mi jasne, ze nejde o poskodene HDD, ale je to len softverova chyba. A chyba, ktora suvisi s poslednymi 5 albumami, ktore som tam pred par dnami natiahol.
Vymazal som teda z jukeboxu tie posledne albumy (boli tam aj dlhsie nazvy skladieb) a ..
jukebox ozil


Part 3.
Ladman: kludne si naspat natiahni hudbu do jukeboxu - na to ho predsa mas, aby si nemusel vozit v aute ruksak s cedeckami .. len si davaj pozor na nazvy skladieb, ktore si napalis na CD urcene na kopirovanie do jukeboxu.
Kapacita jukeboxu je len 10GB. Obsadenie miesta sa da skontrolovat cez polozku "jukebox status"
Napr.: pri obsadenosti jukeboxu 68% som tam mal 51 albumov / 782 skladieb. To pri preddefinovaj najvyssej kvalite (320kbps).
Jumep by este mohol vymysliet ojebik na firmver - zmenu preddefinovanej 10GB kapacity jukeboxu .. napr. pre ludi, ktori by sa rozhodli vymenit si HDD za iny, povedzme 200GB

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator