Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: ESP v praxi
Zbyňa
28.01.2013 15:50 - Re: EPS a vliv jeho korekce na nestandartní stavy
99
Vidím to jak to říkáš, v práci rozvážím autem bez ESP,a často po silničkách, který zmiňuješ (nesolený, nesypaný, nikde nikdo).. tak si člověk zkouší, co to udělá, kdyby, přece jen nějak se to člověk zvládat naučit musí, a i bez toho ESP musíš být blázen, abys to tak hrozně utrhl, že už to nesrovnᚠ(můj názor). Když jsem pak na parkovišti zkoušel něco podobného s c5, tak bez šance, nuda.. pokud jak říkᚠčlověk není uplnej blázen a nepřežene to víc než moc, tak to ESP zachrání opravdu hodně. V malé rychlosti se dá vyzkoušet na zasneženym parkovišti i v c5 průjezd zatáčkou s a bez ESP a rozdíl je opravdu markantní.

Nedávno jsem si to taktéž vyzkoušel v praxi, kdy mi v úzké ulici nedal jeden dobrák přednost zprava (vlastně ani moc nemohl, protože mě neviděl,v křižovatce stála dodávka). Ulice opět neposypaná, neposolená, jen led. I přes to, že jsem jel něco přes 30, v první chvíli jsem automaticky hňápl na brzdu, okamžitě ABS, ale bylo víc než jasný, že to nedobrzdim, tak místo brzdy lehoučko plyn, a myšku (naštěstí jsem se vlez) a v tu chvíli zacvakalo ESP a trochu mi s tím pomohlo. Všechno v malé rychlosti a i tak jsem to chvíli rozdejchával. Takže díky bohu za něj, ale spolíhat na to taky není ideál

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator