Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Antipollution system faulty - dieselové motory
motacrow
25.01.2013 10:39 - Re: Antipollution system faulty - dieselové motory
99
Zdravim . Pred časom som si zakúpil C5 2,2 hdi. Po nejakom čase sa auto dostávalo do nudzového režimu. a sním sa ukazoval aj nápis ANTIPOLLUTION FAULT. Na diagnostike sa ukázalo že je je vadný FAP filter. Dal som ho odstráni fizicky a dali mi tam aj nový soft. Potom mi začali kolísa otáčky na volnobeh. Vytiahli mi naftu z nádrže a zistilo sa že v nafte je je nejaký bordel. Predchádzajuci majitel auta dolial do nádržky na aditíva nejaký blud. Upchalo mi to čerpadlo, sací kôš, palivový filter, nádrž celá zatrepaná. V servise mi hneď aj všetko rozobrali a aj vyčistili mi to do nova. Auto sa dostalo úplne do normálu a šlapalo ako hodinky až kým mi znova nevyhodilo ANTIPOLLUTION FAULT. Išiel som znova na diagnostiku a ukázala sa chyba EGR ventilu. Nedržal tlat, membrána nefungovala správne. Objednal som úplne nový, ktorý mi hneď aj vymenili a zároveň aj vymazali chyby. Auto išlo ako má ani nie 24 hodín. Znova núdzový režim s nadpisom ANTIPOLLUTION FAULT. Už teraz fakt neviem čo mu je a kde je chyba. Môžete mi prosím poradi o čo tam je za problém. Normálne nemám nervy.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator