Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Posilovac rizeni - obcas nefunguje
Bobby
24.01.2013 21:16 - Power steering faulty C5 2.0HDi 2005
99
Zdravím,potreboval by som poradi,mám problém v skratke: netuhne servoriadenie,proste normálne by servo malo s pribúdajúcou rýchlosou tvrdnú ,mne zostáva stále velmi jemné.Problém sa prvý krát ukázal na mokrej ceste spolu so snehom,kde najprv začalo svieti Power steering faulty,k tomu sa o pár sekúnd pridalo ESP/ASR...a už to išlo,skončilo to ako vianočný stromček,kde svietilo a pípalo všetko čo mohlo,vrátane Engine managment system faulty,otáčkomer prestal ukazova,aj teplomer ,,vody,,a pri stojacom(naštartovanom) aute kontrolka dobýjania išla do maxima.Po kontrole na diagnostike píše niečo v zmysle,že riadiaca jednotka ESP/ASR nekomunikuje.Tá bola vyskúšaná a prehodená s identického auta na skúšku a nepomohlo to.Motor ide ako má výkon bez zmien,spotreba tiež,problém začne hlavne na mokrej ceste,ak je sucho,tak sa max.rozsvieti ESP/ASR.Dá sa to oklama tým,že vypnem motor,po pár sekundách naštartujem a niekedy je pokoj na celý deň,čo je u mňa cca aj 700km po dilanici v rakúsku.Môj pocit je,že to niekde(pravdepodobne v kábloch) reaguje na vodu(vlhkos)...nemá niekto podobnú skúsenos?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator