Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Turbo 1.6 HDi / C5 II
j.pajinek
06.01.2013 16:03 - Re: Turbo 1.6 HDi / C5 II
99
...tak že pánové,,,šel jsem do toho a opatrně povolil ten šroub na turbu a to tak opatrně aby se mě i nepohnula ta měděná podložka,pomalinku jsem šroub vyšruboval a zjistil že olej tam opravdu teče ,,, HURÁ ,,, ovšem řeknu vám že tak kyvající trubku jsem ještě nevyděl.
Kouknul jsem u souseda na turbo u Toyoty a ten tu trubku tam měl napevno a to jsem mu lomcoval pomalu motorem.
Jsem z toho teda zmaten ALE olej tam jde a dál do toho nebudu drbat,,,aspoň jsem se přesvědčil že sítko nemám ucpané,,, .
Už jsem i volal mechanikovy a objednával se k němu na výměnu ale on sám mě uklidňoval a nejančím a že se na to v klídku podíve....jak říkáte kdyby to nemazalo tak po cca500metrech už nejedu.

JENOM POZNATEK K JINÉMU TÉMATU....co jsem vypozoroval.
Někde se tady řešila regulace turba - u mně to je že když se nastartuje tak ta regulace turba ,,, co je ta tyčinka která zajíždí a vyjíždí ,,,se při startu zasune směrem dolů a když motor vypnu vyjede na horů.
Ale to jenom tak na okraj.

Jinak všem tady děkuji za rady a až zase začnu jančit tak se sem rád vrátím.To víte mám o své autí strach.

S pozdravem j.pajinek

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator