Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Kvalita Citroen C5 - TUV a dalsie testy
alx
06.01.2013 11:21 - Re: Kvalita Citroen C5 - TUV a dalsie testy
Administr?tor
Roozena napsal(a):
Pánové... já si o těch testech myslim svoje... Německá kvalita, česká kvalita, francouzká kvalita... O čem vlastně vypovídá tento pojem? Za jak dlouho se něco za specifických podmínek na autě rozbije?...dalo by se říci, jenže pojem "auto" se nesestává bohudík jen z těchto veličin. Je to o jeho charizma, řeči těla, designu, pocitu za volantem... Opakuju to po několikáté - sednětě si na pár dní do superba, nebo pašíka a pak se vrae do C5 a těch pár bodíků o které je C5 pozadu vám rázem přijde nicotných. Každý rozumný člověk vesměs chápe, že neni základ mít passata, nebo Oktu ze který budou zouzedi odvařený a já v tom budu jezdit f teplákách a postávat na parkovišti před Tescem s partou stejtě polodementních majitelů a debatovat o tom, že to PéDéČko má woe takovej zátah vocpoda, že se mi z toho utahujou kánčky na ádách a tomu ústečákovi na světlech sem fákt zhusta natřel, ale - musím mít z auta pocit, že mám něco, co jsem si vybral auto, který budu mít rád pro jeho celkové vlastnosti a pocit a to žádný TUV nemůže zohlednit...

AMEN!

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator