Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Chyba imobilizeru
Míra Cindr
26.12.2012 20:28 - Re: Chyba imobilizeru
99
petko napsal(a):
Dnes sa to stalo aj mne.... Presiel som 30 km do prace a ked som zaparkoval a vytiahol kluc tak mi napisalo engin imobilizer fault.... a neslo zamknut ani nastartovat... Nato som auto zamkol klucom a par krat skusil nastartovat..... podarilo sa a auto sa aj zamklo. Problem nastal pri ceste domov... pocas jazdy sa mi zrazu rozsvietilo stropne svetlo interieru a nechcelo zhasnut.... Zastal som na krajnici zapol vystrazne smerovky a displey palub. pocitaca spolu so stropnym svetlom blikali v ritme smeroviek... a auto sa nedalo ani zamknut...z palubovky bolo pocut slabe bzucanie... nastartovat sa dalo... Po odpojeni a zapojeni baterie ziadna zmena.. musel som docestovat so zapnutym svetlom v interieri...... Po prijazde a vytiahnuti kluca a zamknuti auto konecne vsetko zhaslo a ja neviem co sa udeje rano........ Baterka v aute je Ok rucicka voltmetra v strede... Baterka v kluci neviem... Je to nejaky skrat, alebo riadiaca jednotka???? Vdaka za radu.

Hele,mě to dělal lehce zoxidovaný kontakt na krajních kablících na comu.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator