Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Druhé auto do rodiny k C5
operatorXM
14.12.2012 07:49 - Re: Druhé auto do rodiny k C5
Za?iato?n?k
My máme druhé auto C3 Pluriel HDI a jsme s ním velice spokojení. Vpředu je víc míst než v nové C5, hlavně na šířku, velice dobře se nastupuje. Děti se zatím taky vlezou. Kufr pojme i velký víkendový nákup včetně basy piva. Děti jezdí radši C3 než C5, v té se jim dělá blbě. Někdo se tu k motoru 1,4 HDI už vyjadřoval, já jsem spokojen i dynamikou (hledá se vůz na krátké trasy), spotřebu máme na ty krátké trasy dle počítače 4.3 l/100 km. Na delší trasy se dá jet i za 4 litry. Měl jsem Micru 1,0i, ta na ty samé cesty brala 6 litrů. V6 třílitr taky není ideální, ten jsem měl v XM a když se jezdily i krátké trasy, tak na počítači bylo 13 l/100 km. Xantii bych nedoporučoval kvůli bezpečnosti (2 hvězdičky). Starší C5 bych zase nebral kvůli parkování ve městě. Onehdá jsem jel do okresního města místo C3 s C5, musel jsem hledat dostatečně široké místo k parkování a zadek pak stejně vylejzal, bál jsem se, že to někdo odře. Záleží na každém, co od auta očekává, já na krátké trasy a do města doporučiji nějaké jeté PSA s 1,4 HDI.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator