Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Problémy se startováním - C5 I 2.0HDi
vseved
07.12.2012 17:02 - Re: Problémy se startováním - C5 I 2.0HDi
Za?iato?n?k
Soused C5 2.0 HDi r.v. 2002 bez FAPu, najeto 198650 (kupoval nové). Minulý měsíc nové rozvody, vstřiky, žhaviče, výměna všech náplní a filtrů, 2 měsíce stará baterie. Dneska dopoledne (+1C) startér točil perfekt a auto nenastartovalo. Na diag. nic. Nafta v pořádku. Nakonec jsem vyndal vstřikovače. Takhle zakarbonované jsem naposledy viděl ještě na RTO. Očistil jsem vstřiky (karbon na nich výborně rozpouští KONTAKTOL), namontoval zpět a auto na 3-4 otočení bez problémů nastartovalo. Jeli jsme na zkoušku. Na Teplické dálnici zkusil vytočit motor na maximum. Při cca 4000 ot. rána jako když bouchne guma a za námi úplně černo. Zastavili jsme. Na voze žádné poškození, motor tichý a pravidelný chod, startuje bez problémů, a podle souseda se zdá živější. Olej neubývá, není ve vodě ani voda v oleji.
Dotaz: Má někdo nějaký nápad proč po cca 1300km byly nové vstřiky tak příšerně zakarbonované a co ty saze z výfuku?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator