Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Automatická převodovka - nesvítí světla zpátečky
grim
02.12.2012 13:03 - Re: Automatická převodovka - nesvítí světla zpátečky
99
takže jsem se díval na pojistky pod kapotou (u jednotky) a všechny ok. pak jsem se dal na rozebírání. šlo to celkem dobře a výsledek je na fotce. před rozebráním jsem dal řadičku do polohy "R", abych věděl jak kde to bude ustavené po rozebrání. je to vidět na fotce. oproti 4HP20 toto vypadá elegantněji.
do červeného kroužku jsem označil polohu při "R". je vidět, že jezdec (nebo jak to nazvat) v této pozici tlačí na spínač (bílá krabička se žlutým čudlíkem). myslím si, že tím by měla být sepnutá zpátečka (světla). při propípnutí na konektorů (modrý oválek) a následném posunutí jezdce to pípá/nepípá - vypadá to v pořádku. takže to můžu jen očistit, poupravit kontakty jezdce a víc s tím asi neudělám.

bobe - zpátečku jde fyzicky zařadit (myslím si) v klidu. i rychlosti dopředu nejeví se jeví ok. na palubáku se "R" rozsvěcuje. i vzhledem k té fotce bych řekl, že to bylo ustavené dobře (přidávám i fotku před odmontováním).

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator