Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Bouchání na nerovnostech
Majk-fox
23.11.2012 20:18 - Re: Bouchání na nerovnostech
99
No, já při přejetí děr a kanálů a nerovností taky slyším bouchání a takový zvláštní klepání ze zadní části auta, po kontrole uvolněného nářadí atd. a vůle sedaček, kdy vše bylo ok, jsem nechal vyměnit komplet slilentbloky na zadní nápravě(ložiska již před tím) ale nepomohlo to, přes léto, při teplu se to tolik neprojevovalo a teď zase. Tak moc mě to rozčílilo, že jsem vyhodil dokoupenou plastovou podlahu i pod ní origo polstrovanou podlahu kufru a jezdil jen s holou kastlí v kufru a ono to přestalo. Moje radost byla veliká, dal jsem tedy pod vyndavatelnou podlahu láthu a vše vrátil, jak to bylo a zase to klapalo, no do prdele. koupil jsem tedy v Lidlu ruli samolepícího poliuretanu ,který se nalepuje na garážové zdi, aby se neomlátily dveře. Všechny výstupky ze zadu podlavy jsem poctivě vylepil a vrátil vše do normálu a dělá to zase. Dokonce jsem podlavu odjistil (vyndal jsem ty zámky) a dal pod ní karton,aby to neklepalo o kastli a dělá tooo ZASÉÉÉÉ !! jsem zoufalej, řešil jste to někdo?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator