Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Levá páčka - samovolné vypínání dálkových světel, blinkrů a mlhovek
bexxx
22.11.2012 16:40 - Re: Levá páčka - samovolné vypínání dálkových světel, blinkrů a mlhovek
99
Tak přispěju svým problémem taky do diskuze.
Mě se začali dálkové světla samovolně vypínat a šli i špatně zapnout,třeba až na potřetí. Nedavno už nešli zapnout vubec. Mám nastavené automatické rozsvěcení světel.
Divné mi je,že když jsem měl zaplé mlhovky a zkusil jsem tam dát ty dálkové,tak to ty mlhovky vyplo a hned se zase zaply,protože dálkový se nezaply.
Po přečtení příspěvků tady jsem rozebral COM a nic jsem nenašel,jen očistil kontakty,ne že by byly nějak zahnusený a namazal hejbátka. Složil jsem to a vše bylo jako předtím.
Dnes jsem ještě znovu rozebral levou páčku na světla,už jsem tam měnil ten plíšek za pravej,protože na světlech nepotřebuju páčku mačkat a nešel mi ovládat palubní PC.
A tam byla chyba,zřejmě to tam špatně sedělo a dálkový to nezaplo,teď už fungujou,takže jak tu psal myslím jumep ,muže zlobit kontakt v zapínání přímo na páčce a to i když máte nastavené automatické rozsvěcení a není třeba otáčet pro zapnutí světel.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator