Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Auto se nezvedá
karelkarel
20.11.2012 16:53 - Re: Skrat vo vyskovom korektoru
99
zdar mam takovy velky problem a ještě vjedši dotaz jelikoš sem začatečnik tak se vžabaku vubec nevyznam je stale dole a nezvedase tak zadni konektor se měřil nějake hodnoty ma ale nevim jake ma myt dysplej ukazuje že zveda ale čerpadlo nic veškere pojistky sou dobre aji ty max na velke dyjagnostyce to napsalo slabi proud a kostra jak to chtěl zvedat tak rele seplo a čerpadlo nic ale čerpadlo je nove tak musi jed potřebuji nějake schema El ad vim jake hodnoty tam maji byt a hlavně kabelaš kčemu jsou třeba u čerpadla sem naměřil 3 plusi maj tam vebec byt 3 sem stoho jelen


překlad:

zdar mam takovy velky problem a ještě větši dotaz, jelikož jsem začatečnik, tak se v C5 vubec nevyznam je stale dole a nezveda s,e tak zadni korektor se měřil nějake hodnoty ma ale nevim jake ma mít displej ukazuje že zveda ale čerpadlo nic veškere pojistky jsou dobre i ty max na velke diagnostice to napsalo slabi proud a kostra jak to chtěl zvedat tak rele seplo a čerpadlo nic ale čerpadlo je nove tak musi jed potřebuji nějake schema El a vim jake hodnoty tam maji byt a hlavně kabelaž k čemu jsou třeba u čerpadla jsem naměřil 3 plusy maj tam vůbec byt? jsem z toho jelen

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator